Váchal Josef (Milavče 1884 - 1969 Studeňany)
Tři ex libris; Ex libris Arnold Jirásek, signováno vpravo dole tužkou J. Váchal, dřevoryt/papír, 15 x 13 cm; Ex libris Ivan Berka, signováno vpravo dole tužkou J. Váchal, barevný dřevoryt/papír, 15 x 10 cm; Ex libris Boh. Patky, signováno a datováno vpravo dole tužkou J. Váchal 37, vlevo dole číslováno tužkou 12, barevný dřevoryt/papír, 18 x 11,5 cm (Šm)
25.11.2017 - 14:00
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |